Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

INNI O NAS

Grzegorz Marczak, Antyweb.pl:

„Dash i Dot to dobrze wykonane, sympatyczne roboty, które dają nieograniczone możliwości zabawy dzięki darmowym aplikacjom i dołączonym akcesoriom. Dzieci bawiąc się nimi jednocześnie uczą się bardzo ważnych rzeczy – programowania, algorytmów, logicznego myślenia. A wszystko to w najlepszy z możliwych sposobów – poprzez zabawę. Jeśli połączymy dobrą zabawę z nauką logicznego myślenia i wstępem do programowania to myślę, że żaden rodzic nie będzie żałował takiej inwestycji.”

Link do artykułu: http://antyweb.pl/dash-i-dot-to-nowa-zabawka-uczaca-programowania-i-logicznego-myslenia/

 

Marysia Górecka, Mamygadżety.pl:

„Jest to świetna zabawka edukacyjna, która pozwoli dzieciom zrozumieć na czym polega programowanie i uczy ich tego poprzez zabawę. Dash i Dot (nazwane u nas Lukiem i Leią) są w naszym domu kilka tygodni i każda zabawa z nimi coraz bardziej utwierdza mnie w tym, że to jest zabawka, która powinna zastąpić wszelkie konsole, tablety i laptopy kupowane dzieciom. W przeciwieństwie do tych urządzeń, roboty są wyłącznie zabawką edukacyjną. Zapewniają oczywiście rozrywkę, ale tylko wtedy, gdy dziecko zaprogramuje coś rozrywkowego.

Jeśli więc w najbliższej przyszłości planujecie wydać na swoje dziecko (5/8+) jakąś większą kwotę, to rozważcie zakup robotów, bo to jest świetna zabawka edukacyjna, która nauczy waszego dziecka programowania, które będzie kluczowe w momencie kiedy ono będzie wchodzić w dorosłe życie.”

Link do artykułu: http://mamygadzety.pl/dash-i-dot/

 

Maciej Mazurek, Zuchpisze.pl:

"ja jestem Dashem zachwycony. Bawimy się z dziećmi wspólnie, spędzamy czas robiąc konkretne rzeczy. Jednocześnie dzieciaki dostają solidną dawkę wiedzy i gimnastyki umysłu. Fakt, że mogą korzystać wtedy z telefonów i tabletów też nie jest dla nich bez znaczenia :-) Dzieci rwą się do technologii, mogłyby bez umiaru siedzieć przy ekranach. Możemy wykorzystać ten naturalny pociąg, żeby zrobić coś fajnego i wartościowego."

Link do artykułu (+filmik): http://zuchpisze.pl/jak-nauczyc-dzieci-programowania-podczas-swietnej-zabawy-roboty-dash-i-dot-przychodza-z-pomoca/

 

Rafał Belke, Komputerświat.pl:

„Myślenie algorytmami, umiejętności programowania urządzeń codziennego użytku za chwilę będą równie potrzebne w życiu jak dziś obsługa systemów operacyjnych. Polska powinna tego uczyć w podstawówkach - skoro nie uczy, doceniajmy inicjatywy zewnętrzne.”

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2015/49/roboty-firmy-wonder-workshop-ucza-dzieci-programowac.aspx

 

Film o polecanych zabawkach na Święta opublikowany na Wp.tv:

http://wp.tv/i,dziejesienazywo-jakie-zabawki-powinnismy-kupic-naszemu-dziecku-na-swieta,mid,1834059,cid,2275650,klip.html?ticaid=6161da

 

Film z rozpakowywania zestawu Wonder opublikowany na Antyweb.pl:

http://antyweb.pl/dwoch-doroslych-facetow-siedzi-i-wypakowuje-robociki-wonder-workshop/#

pixel